Wzbogać swoje doznania z jazdy

Naszą misją w APR Poland jest proponowanie jedynie najlepszych rozwiązań tuningowych przeznaczonych do pojazdów Volkswagena, Audi, Seata, Škody, i Porsche zapewniając przy tym maksymalne doznania z jazdy przy stałym zapewnianiu entuzjastom najlepszej obsługi klienta i wsparcia.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 530-004-005 w sprawie konsultacji dotyczących pomocy w optymalizacji osiągów Państwa samochodów.

Szybkimi krokami zbliżamy się do oficjalnej premiery sportowego układu turbodoładowania EFR 500KM+ do modeli MK7 GTI, Golf R, A3, S3 i innych, a w tym samym czasie wybrana grupa entuzjastów APR z całego świata przeprowadza już wstępne testy. Nasi inżynierowie dokładnie analizują informacje zwrotne z różnych pojazdów w rozmaitych konfiguracjach w zróżnicowanych warunkach klimatycznych i środowiskowych; wszystko po to, aby dopracować działanie systemu do najdrobniejszych szczegółów.

Nadchodzą święta, testerzy nabijają kilometry, łącząc przyjemne z pożytecznym, a pozostali przygotowują się do dystrybucji na początek roku 2016. Teraz zapraszamy na szybki rzut okiem, a po świętach zaprezentujemy więcej szczegółów!